Kariéra

Chtěli byste být součástí úspěšné české společnosti, která působí na trhu již více než 20 let? Máte smysl pro zodpovědnost a chcete stálou práci? Máte rádi, když je za Vámi vidět skutečný výsledek práce, který je oceněn? Jste ochotný/á učit se novým věcem?

Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, přidejte se k nám a pomozte naší firmě růst!

Momentálně hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

PALIČ

Orientujete se v technické dokumentaci? Máte znalosti o vlastnostech hutního materiálu? Líbí se Vám, když je za Vámi výsledek práce hned vidět? Vyhovuje Vám samostatná práce?

Hlavní náplní této pozice je:

  • Provádění pálení podle pálicích sestav na CNC stroji
  • Kontrolování materiálu při pálení
  • Dohlížení na uložení materiálu na pálicí stroj
  • Kontrolování vyrobených výpalků

Co máme my pro Vás:

  • Práce v menším kolektivu
  • Možnost zapojit se do optimalizace technologií pálicích procesů
  • Nabídka dlouhodobé spolupráce s řadou zaměstnaneckých výhod

Naše firma chce růst, tak do toho pojďte s námi.

SKLADNÍK

Máte technické a logické myšlení? Jste fyzicky zdatní? A chcete pracovat v týmu, kde vzájemná pomoc je samozřejmostí?

Tato práce není jednoduchá, vykonává se ve 2-směnném provozu. Na druhou stranu je velmi různorodá!

Náplň práce:

  • příjem a výdej zboží
  • uložení materiálu dle daných pravidel
  • vyskladnění materiálu dle zakázkových listů

Výsledkem práce jsou bezchybně, rychle zmanipulované a označené skladové položky dle pokynů vedoucího směny.

Chcete se stát nedílnou součástí naší firmy? V mnoha věcech Vás dokážeme zaučit. Pokud se osvědčíte, získáte skvělé ohodnocení včetně osobních ohodnocení (+ přítomnostní příplatek, pololetní odměny, odměny za odpracované roky). Budou si Vás vážit nejen Vaši kolegové, ale celá firma.

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás!

VEDOUCÍ SKLADU

Přivítáme aktivního pracovitého člověka, který dokáže převzít zodpovědnost za chod skladu. Čeká Vás práce s kolegy, zákazníky a materiálem.

  • určování pořadí jednotlivých pracovních činností
  • řízení týmu pracovníků dle nastavených pravidel (docházky, odměny apod.)
  • kontrolování dodacích listů a expedičních příkazů
  • dodržování BOZP a PO

Aby Vám šla práce dobře, musíte mít v sobě chuť naučit se nové věci a musíte zvládnout vést menší kolektiv pracovníků. Silná osobnost a přirozená autorita bude Vaší výhodou.

Co od Vás očekáváme?

  • chuť do práce a dobrý fyzický stav
  • schopnost rychle a efektivně řešit vzniklé problémy
  • technické myšlení a manuální zručnost

A co máme my pro Vás:

Stanete se klíčovou osobou v naší firmě. Vaší kvalitní prací přímo podpoříte správný chod celého skladu hutního materiálu. Získáte spoustu odborných znalostí a nových zkušeností. Pokud budete mít opravdu dobré pracovní výsledky, zvýšíte svou mzdu a získáte dlouhodobé zaměstnání ve firmě se stabilní pozicí na trhu.

STROJNÍ ZÁMEČNÍK

Máte šikovné ruce? Pracujete rád manuálně i se stroji? Jste ochoten pracovat v třísměnném provozu?

Hledáme aktivního člověka, který je schopný samostatně pracovat a přitom dodržovat dané pracovní postupy.

Vaší denní činností bude:

  • vrtání na vrtačce dle výkresové dokumentace
  • rovnání, broušení, svařování, řezání, pilování, ohýbání
  • udržování nářadí a techniky
  • manipulování s materiálem pomocí jeřábu
  • dodržování BOZP

Naše požadavky jsou:

  • chuť do práce
  • znalost práce s měřidly, znalosti strojírenských procesů a materiálů
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • minimálně výuční list v technickém oboru

Naše nabídka pro Vás:

Jsme si vědomi toho, že práce zámečníka není jednoduchá, a proto se snažíme náročnost této pozice vyvážit dobrou partou a osobní podporou každého zaměstnance. Za Vaši dobrou práci získáte dlouhodobé zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, kde nebudete jen řadové číslo, ale platný člen fungujícího týmu. Pokud za Vámi budou vidět výsledky, dáme Vám možnost profesního i odbornostního růstu. Dostanete příležitost tvořit a rozvíjet prostředí, ve kterém budete pracovat. Samozřejmostí je odborné zaučení pod vedením zkušeného vedoucího.

Pokud Vás některá nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis na adresu hermanova@itbohemia.cz, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 733 121 463.

Výhodu mají kandidáti, kteří mají znalosti ze strojírenství či vlastní oprávnění vazače břemen, jeřábníka, paliče a podobně, ale vhodným kandidátům, kteří takové znalosti nebo oprávnění nemají, umožňuje naše společnost je získat. Stačí jen chtít!

Máte-li zájem pracovat v naší společnosti na jiné pozici, zašlete nám Váš životopis na výše uvedenou adresu i s Vaším požadavkem.

Ing. Klára Heřmanová
Tel: +420 733 121 463

hermanova@itbohemia.cz

IT Bohemia, spol. s r.o.
Domažlická 142
318 03 Plzeň

Zasláním životopisu udělujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí po dobu max. 6 měsíců. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.

Rychlý kontakt

Plzeň hutní materiál
Tel: +420 377 389 998
Plzeň přesné výpalky
Tel: +420 377 389 996
Mělník
Tel.: +420 315 722 200
Napište nám