V rámci rošiřování nabídky služeb našim zákazníkům nabízíme nově expresní pálení. Zákazníkům je k dispozici výběr z cca 5000 tun materiálu a pro zhotovení výpalků lze využít laserové, plasmové dělení i dělení plamenem. CNC dělící stroje značky MAZAK a MGM umožňují řezat materiál od síly 1 do 300 mm o max. rozměrech plechu 1500 x 3000 mm u laserového dělení, 2500 x 12000 mm u plazmového resp. 3500 x 24000 mm u autogenního řezání. Objednávky s požadavky expresního pálení zasílejte na adresu vypalky@itbohemia.cz. Pro urychlení procesu zpracování Vaší zakázky zasílejte prosím podkladovou dokumentaci – výkres (nejlépe ve formátu .DXF) včetně uvedení všech požadavků (jakost a síla materiálu, počet kusů, příp. norma tolerance atd.).

Stávajícím zákazníkům je služba nabízena za již dohodnutých platebních podmínek. U nových zákazníků je nutno způsob platby dohodnout předem.

Tabulka příplatků expresního pálení
doba pálení cenová přirážka
pálení ve všední den 50 %
pálení přes víkend 100 %

(Tato nabídka platí pro standardní jakosti ocelí a je závislá na rozsahu zakázky.)

Zhotovené výpalky je možno dále obrobit. Samozřejmostí je zbroušení struskových odkapů, tzv. cundrů, dále je možné výpalek otryskat, označit, vyrobit úkosy pro svařování a dopravit na místo určení. Více informací k jednotlivým službám najdete na www.itbohemia.cz/sluzby/.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

* Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Ochrany soukromí